درباره یزد سوئیت

همکاران ما در یزد سوئیت

همکاران ما در یزدسوئیت شما هستید. شما می توانید به راحتی در سایت ثبت نام کرده و سوئیت های خود را به راحتی برای اجاره بگذارید. ما در یزدسوئیت امیدواریم بتوانیم به تمام سوئیت داران یزد خدمات آنلاین ارائه دهیم.

شما کاربر گرامی می‌توانید با سوئیت های خود در سایر شهرهای استان یزد را به راحتی در سایت یزدسوئیت ثبت کرده تا سایر بازدید کنندگان سایت بتوانند به راحتی سوئیت های شما را رزرو و اجاره نمایند.

پیشاپیش از حضور شما همکاران گرامی در یزدسوئیت سپاسگذاریم

درباره یزد سوئیت

درباره یزد سوئیت

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی در ایران، بسیاری از خدماتی که قبلا صرفا به صورت حضوری قابل ارائه بوده اند ، اکنون به شکل آنلاین در دسترس هستند. به کار گیری فضای مجازی در راستای اهداف تجاری و خدماتی راه حل ها را به آسانی در دسترس ما قرار داده است.

ما نیز بر آن شدیم تا بخشی از نیاز صنعت گردشگری کشور را در وبسایت”یزدسوئیت” پاسخ بگوییم. یزدسوئیت محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه های شخصی که به صورت کوتاه مدت اجاره داده می شوند با مسافرانی که قصد استفاده از این اقامتگاه ها را دارند.

120+

همکار

بیش از 120 همکار در سراسر استان یزد اماده ارائه خدمات اجاره و رزرو سوئیت هستند تا به مسافران و توریست های سفر کرده به استان یزد خدمات عالی ارائه دهد.

۲۰۰۰+

سفارش

تا به امروز بیش از 2000 رزرو و اجاره در سایت یزدسوئیت ثبت شده که نشانه اعتماد و شما به سایت ماست. همواره از اینکه توانسته ایم اعتماد شما را جلب کنیم خرسندیم.

۳۰۰+

مقصد

بیش از 300 سوئیت در یزدسوئیت ثبت شده است. که این مقاصد یزدسوئیت با خدمات و امکانات متفاوت همواره در تلاش است که تمام سلایق مسافران را در نظر بگیرد.

۴۰۰۰۰+

رزرو

بیش از 40 هزار رزرو در سایت ثبت شده است. تعداد بالای ثبت رزرو در یزدسوئیت نشان از آمار بازدید بالاست که دلیل آن بهترین بودن ما در زمینه رزرو و اجاره است.

"یزدسوئیت با مدیریت جناب خردمند با بیش از 8 سال سابقه در امر رزرو سوئیت و اجاره سوئیت هموراه در تلاش است تا بهترین خدمات را به رزروکنندگان برساند."

یزدسوئیت محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه های شخصی که اجاره داده می شوند. تمام سوئیت هایی که در سایت قرار داده می شود در استان یزد هستند

سیاوش خردمند

مدیر عامل

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟